Objednať sa

V čom sme iní?

Spoznajte nás

V čom sme iní?

Keď je človek šéf, hľadá si pod sebou určitý typ ľudí. To ho charakterizuje a tvorí jeho tím.

Podvedome si aj ja vyberám rovnaké typy osobností, kde hľadám to dobré a nevidím v druhom to zlé. Hľadáme všetci spoločnú cestu, ako veci zjednodušiť, ako spolupracovať, fungovať, komunikovať, aj sa zabaviť, keď to ide. V práci sme väčšinu dňa v porovnaní s domovom, preto musí byť aj prostredie príjemné. A tvoríme ho aj my sami. Aj keď mám ťažké dni, pacient o tom nesmie vedieť, rovnako to žiadam od zamestnancov.

Prvý dojem je vždy jediný a nedá sa nikdy zopakovať. Som rada, že si moji zamestnanci uvedomujú, že výplatu im nedávam ja, ale naši pacienti.

Sme tím a musíme ťahať za jeden povraz. Preferencia iba vlastných potrieb, bez ohľadu na kolegov u mňa  neprejde.

Charakterizuje nás vzájomná úcta, slušnosť jedna voči druhej a ani po x rokoch spolupráce nezabúdame na slovo ĎAKUJEM na dennej báze. Toto všetko sa odzrkadľuje aj v prístupe k pacientovi.

Záleží mi na tom, aby sa každý u nás cítil dobre, aby videl milé tváre, usmiate oči nad rúškom a odchádzal s úsmevom.

Ak Vám spravia lepší deň aj drobnosti, ktoré rozptýlia pocit, že je človek u zubného lekára a ide na vyšetrenie, tak aj to u nás nájdete.

Akvárium na recepcii, lebo pohľad na ryby vo vode je vždy fajn. Časopis a voda, ktoré Vám pomyselne skrátia čas čakania, či príjemná vôňa a hudba na recepcii, ale aj v každej ambulancii. Ak máte obľúbeného interpreta, radi Vám ho počas ošetrenia pustíme, stačí ak nám to poviete. Rovnako tak máte u nás možnosť sledovať aj obľúbený seriál, film a Vaše deti rozprávky.

Takže okrem tímu špičkových profesionálov, nadštandardného prístrojového vybavenia, komplexnosti služieb a krásnych moderných priestorov, sme iní v PRÍSTUPE.

Lenka Baňasová

Zobraziť náš tím

Objednajte sa k nám!

Zdravé zuby sú veľmi dôležité pre vašu celkovú spokojnosť a pohodu, docieliť ústne zdravie u každého je prvoradou úlohou v Pearl Dental.

Objednať sa

Objednať sa

Vyplňte formulár, preferovaný termín návštevy a my sa Vám ozveme.
Ako ste sa o nás dozvedeli?
Súhlas

Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.