Objednať sa

V čom sme iní?

Spoznajte nás

V čom sme iní?

Keď je človek šéf, hľadá si pod sebou určitý typ ľudí. To ho charakterizuje tvorí jeho tím.

Podvedome si aj ja vyberám rovnaké typy osobností, kde hľadám to dobré a nevidím v druhom to zlé. Hľadáme všetci spoločnú cestu, ako veci zjednodušiť, ako spolupracovať, fungovať, komunikovať, aj sa zabaviť, keď to ide. V práci sme väčšinu dňa v porovnaní s domovom, preto musí byť aj prostredie príjemné. A tvoríme ho aj my sami. Aj keď mám ťažké dni, pacient o tom nesmie vedieť, rovnako to žiadam od zamestnancov.

Prvý dojem je vždy jediný a nedá sa nikdy zopakovať. Som rada, že si moji zamestnanci uvedomujú, že výplatu im nedávam ja, ale naši pacienti.

Sme tím a musíme ťahať za jeden povraz. Preferencia iba vlastných potrieb, bez ohľadu na kolegov u mňa  neprejde.

Charakterizuje nás vzájomná úcta, slušnosť jedna voči druhej a ani po x rokoch spolupráce nezabúdame na slovo ĎAKUJEM na dennej báze. Toto všetko sa odzrkadľuje aj v prístupe k pacientovi.

Záleží mi na tom, aby sa každý u nás cítil dobre, aby videl milé tváre, usmiate oči nad rúškom a odchádzal s úsmevom.

Ak Vám spravia lepší deň aj drobnosti, ktoré rozptýlia pocit, že je človek u zubného lekára a ide na vyšetrenie, tak aj to u nás nájdete.

Akvárium na recepcii, lebo pohľad na ryby vo vode je vždy fajn. Časopis a voda, ktoré Vám pomyselne skrátia čas čakania, či príjemná vôňa a hudba na recepcii, ale aj v každej ambulancii. Ak máte obľúbeného interpreta, radi Vám ho počas ošetrenia pustíme, stačí ak nám to poviete. A u nás máte možnosť sledovať aj obľúbený seriál, film a Vaše deti rozprávky.

Takže okrem tímu špičkových profesionálov, nadštandardného prístrojového vybavenia, komplexnosti služieb a krásnych moderných priestorov sme iní v PRÍSTUPE.

Lenka Baňasová

Zobraziť náš tím

Objednajte sa k nám!

Zdravé zuby sú veľmi dôležité pre vašu celkovú spokojnosť a pohodu, docieliť ústne zdravie u každého je prvoradou úlohou v Pearl Dental.

Objednať sa

Objednať sa

Vyplňte formulár, preferovaný termín návštevy a my sa Vám ozveme.
Ako ste sa o nás dozvedeli?
Súhlas

Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.