Objednať sa

Vstupné vyšetrenie

O službe

Čo potrebujem na vstupné vyšetrenie? Musím hľadať niekde kartu?

Na vstupné vyšetrenie u nás nepotrebujete nič. Len dobrú náladu a úsmev. 

Vieme, že toto je často hypotéza, ale verte, že po prvých dvoch návštevách u nás sa k tomu dopracujeme. Uvidíte, že trpezlivosti a citlivého prístupu máme na rozdávanie. Odpovieme na všetky vaše otázky, nebudem vás trápiť otázkami, kedy bola výplň robená, alebo či vôbec a kde máte už založenú kartu.

Stav vašich zubov, ďasien a mäkkých tkanív si aktuálne zhodnotíme, pripravíme prípadný plán zákrokov, ak bude potrebný. Prípadne vám navrhneme celostnejšie riešenie.

V prípade nutnosti väčších zákrokov s vami prekonzultujeme všetky možnosti a budeme sa snažiť navrhnúť riešenia, ktoré budú v súlade s vašimi očakávaniami a možnosťami.

Mám sa niekde odhlásiť/prihlásiť?

Na návštevu u nás nepotrebujete papiere o odhlásení z vašej doterajšej ambulancie. 

Stačí sa k nám len objednať. Kartu si pri vstupnej prehliadke založíme my a budeme v nej evidovať všetko potrebné.

Ako sa mám na vstupné vyšetrenie pripraviť?

Príprava z vašej strany nie je potrebná. Naozaj stačí len, bez stresu, prísť. vaše prípadné obavy určite rozptýlime už pri vstupe do krásneho prostredia s upokojujúcim akváriom a našou milou recepčnou. K dispozícii máte aj krásnu kúpeľňu, kde si môžete dočistiť zuby po raňajkách, prípadne sa upraviť, keď budete od nás odchádzať.

Ak si aj nesiete z minulosti traumy zo zubárskeho kresla, teraz už budú neopodstatnené. Pri vstupnom vyšetrení len skontrolujeme stav a porozprávame sa. Ukážeme vám, aké vymoženosti sa dnes pri ošetrení zubov používajú a vieme vám počas ošetrenia pustiť aj obľúbenú hudbu, film a deťom rozprávku.

Kedy ho absolvovať po prvýkrát s dieťaťom?

Ideálne je absolvovať prvú prehliadku s dieťaťom okolo 1 roku života, a potom pravidelne dvakrát ročne. Je na to hneď niekoľko dôvodov:

  • dieťa si zvykne na prehliadky, kým ešte nevznikol problém, ktorý by bolo treba riešiť. Najhorší stav pre dieťa je, ak ho rodič prinesie až v prípade akútneho problému a hneď jeho prvá návšteva by mohla byť spojená s bolesťou, s ktorou už prichádza.
  • Počas pravidelných návštev si dieťa zvyká na prostredie, vytvorí si pozitívny vzťah a vybuduje dôveru k ošetrujúcemu lekárovi aj ďalšiemu personálu.
  • Neskôr, v tomto kamarátskom vzťahu zubný lekár – detský pacient, sa ďaleko lepšie spolupracuje v prípade ošetrenia a dieťa si nevytvára zbytočné traumy. Už pri prvej návšteve dodáme pokoj a dôveru aj vám.
  • S deťmi to naozaj vieme – povozíme sa na parádnom kresle, pustíme si obľúbenú rozprávku, spolu popočítame zúbky, oslávime nové prírastky, porozprávame si príbeh o vyhnaní zubožrúta z krajiny úsmevu a na záver dostane malý darček, že nás prišlo pozrieť.
Mám zájem o službu

Jednou z kľúčových úloh Pearl Dental je profesionálny prístup.

Prečo my?

Evidujeme každý zákrok a návštevu

 Máme vo všetkých veciach poriadok a preto si každý zákrok a návštevu starostlivo zaznamenávame.

Využívame moderné vybavenie a techniku.

Ordinácie disponujú moderným vybavením a technikou, ktorú využívame pre našu prácu. Dodržiavame zásady správnej ústnej hygieny.

Dodržiavame zásady správnej ústnej hygieny

Vysvetlíme Vám prečo je doležité dodržiavať zásady ústnej hygieny, a ktoré to sú. Vždy riešime príčinu vzniku problému.

Riešime príčiny a predchádzame im

U nás riešime príčinu vzniku problému a snažíme sa pacienta naučit ako im predchádzať.

Objednajte sa k nám!

Zdravé zuby sú veľmi dôležité pre vašu celkovú spokojnosť a pohodu, docieliť ústne zdravie u každého je prvoradou úlohou v Pearl Dental.

Objednať sa

Spoznajte náš tím

Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Chceme si vypočuť vaše otázky a pomôcť vám.
Zobraziť celý tím

Objednať sa

Vyplňte formulár, preferovaný termín návštevy a my sa Vám ozveme.
Ako ste sa o nás dozvedeli?
Súhlas

Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.