Objednať sa

Protetika

O službe

Existuje mnoho príčin straty zubov, od nesprávneho životného štýlu alebo ústnej hygieny, cez genetické predispozície alebo zdravotné ťažkosti až po úrazy. To, že ste prišli o zub, však neznamená, že sa s touto situáciou musíte zmieriť. Najmä keď moderné zubné náhrady dosiahli kvalitu, ktorá je často na nerozoznanie od pravých zubov.

V rámci protetiky u nás v Pearl Dental riešime:

  • chýbajúce časti zubov
  • chýbajúce jednotlivé zuby
  • chýbajúcu skupinu zubov
  • chýbajúci chrup
  • nesymetrický tvar, prípadne farbu zubov

Korunka, mostík, či fazeta?

Vzhľadom na to, o aký problém a rozsah ide, volíme technológiu. Samozrejme sa nemusíte rozhodovať samy. Radi vás prevedieme všetkými možnosťami, aby zubná náhrada spĺňala estetické aj funkčné vlastnosti a aby zohľadňovala Vaše možnosti a potreby.

Snímateľná, či fixná zubná náhrada a ako rýchlo to bude?

Pri výbere zubnej náhrady sa zvažuje viacero faktorov. Od prognózy budúcich výdavkov, cez životnosť, estetiku, funkčnosť, vplyv na zachovanie zdravia kostí a ďasien, komfort pri jedení a podobne.

Jednou z kľúčových hodnôt u nás v Pearl Dental je profesionálny prístup. Preto aj technológie do ktorých investujeme, majú zvýšiť Váš komfort a možnosti, ktoré Vám vieme ponúknuť.

Prostredníctvom špeciálneho softvéru dokážeme navrhnúť ideálny tvar estetickej náhrady zuba. Ten, keď je hotový, prichádza na radu technológia Cerec bude aj tu preklik na technológiu?, ktorá v priebehu pár minút až hodiny vyfrézuje presný tvar náhrady z predpripravených materiálov, ako sú živica, keramika, či zirkón. Po dodatočnej úprave glazúrovaním, či sintrovaním, sa nepriama výplň môže aplikovať. Celý proces u nás trvá od 15 minút do 1 hodiny. Ak je potrebný iný postup a funkčná náhrada je rozsiahlejšia vieme zhotoviť na počkanie dočasnú korunku, či mostík, aby sme Vás neposlali do sveta v nekomfortnom stave. Rovnako vieme zhotoviť aj korunky na implantáty takto.

Mám zájem o službu

Jednou z kľúčových úloh Pearl Dental je profesionálny prístup.

Prečo my?

Evidujeme každý zákrok a návštevu

 Máme vo všetkých veciach poriadok a preto si každý zákrok a návštevu starostlivo zaznamenávame.

Využívame moderné vybavenie a techniku.

Ordinácie disponujú moderným vybavením a technikou, ktorú využívame pre našu prácu. Dodržiavame zásady správnej ústnej hygieny.

Dodržiavame zásady správnej ústnej hygieny

Vysvetlíme Vám prečo je doležité dodržiavať zásady ústnej hygieny, a ktoré to sú. Vždy riešime príčinu vzniku problému.

Riešime príčiny a predchádzame im

U nás riešime príčinu vzniku problému a snažíme sa pacienta naučit ako im predchádzať.

Objednajte sa k nám!

Zdravé zuby sú veľmi dôležité pre vašu celkovú spokojnosť a pohodu, docieliť ústne zdravie u každého je prvoradou úlohou v Pearl Dental.

Objednať sa

Spoznajte náš tím

Nenašli ste odpoveď na vaše otázky? Chceme si vypočuť vaše otázky a pomôcť vám.
Zobraziť celý tím

Objednať sa

Vyplňte formulár, preferovaný termín návštevy a my sa Vám ozveme.
Ako ste sa o nás dozvedeli?
Súhlas

Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.